Biedermeierový řetěz
zlato 600/1000, ražené články, v. 48,20 g, délka 135 cm, druhá 1/4 19. stol., chybí uzávěr, lehce poškozeno, osvědčení punc. úřadu (Ši)
26.05.2018 - 15:00
CZK 70.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Biedermeierový řetěz
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |